Nevşehir/Merkez

Lale Caddesi Modern İş Hanı No:103

0534 713 5228

Vicentee İş Elbiseleri

İş hayatında geçirdiğimiz zaman hayatımızın büyük bir bölümünü kapsamaktadır. Çalışırken kullandığımız giysiler farkında olmasak da en fazla giydiğimiz giyeceklerdir. İş elbiselerinin seçiminin firmaların ve çalışanlarının ortak karar vermesi hem firmalar hem de çalışanlar açısından verimi artırıcı özelliği vardır.
Firma açısından; firma isminin iş elbiselerinde yazılı olması o firmanın tanınmasını, alınan iş elbiselerinin kumaş, model ve işçilik açısından kaliteli olması o firmanın işine ve çalışanlarına değer verdiğinin ve güvenilir olduğunun göstergesidir.
Çalışanlar açısından giydiği elbisede kendi isteklerinin de yer alması o kıyafetleri daha severek giymelerine ve firmaya olan güvenlerinin artmasına ve işlerine motive olmalarını sağlamaktadır.
Bu bağlamda firmamız firmaların istekleri doğrultusunda hem standart beden hem de ölçülü olarak iş elbisesi üretmektedir. Ürettiğimiz iş elbiseleri kumaş, işçilik açısından garantimiz altındadır. Firmamız iş elbisesi seçiminiz de kumaş, model ve kullanım alanına yönelik ücretsiz danışmanlık hizmeti de sunmaktadır.

2020 AŞÇI CEKETLERİ KATALOĞU İÇİN TIKLAYINIZ.

Yorumlar kapatıldı.