Nevşehir/Merkez

Lale Caddesi Modern İş Hanı No:103

0534 713 5228

Hakkımızda

Vicentee İş Elbisesi firması, 30 yılı aşkın deneyime sahip ve alanında uzman personelleri ile 2007 yılından bu yana iş elbisesi ve personel kıyafetleri üretim – satış – pazarlama alanında hizmet vermeye başlamıştır. 2010 yılından itibaren yeni yerine taşınması ile birlikte Nevşehir’de “İş Elbisesi” denilince akla gelen en önemli işletme olmuştur.

Nevşehir ili başta olmak üzere Kapadokya bölgesinin ortasında işletmeler ve şahıslardan oluşan büyük bir müşteri portföyüne sahip olmuş, verdiği hizmet ve ürettiği kıyafetlerle kalite & fiyat uyumunu sağlamıştır. İşe başladığı günden bu yana müşteri odaklı çalışmasının sonucu olarak; olumlu geri bildirimlerin alınması, faaliyetlerimize daha etkin devam edebilmemizi ve rekabet üstünlüğünü sağlama hususunda daha etkili çalışmamızı sağlamıştır.

Vicentee İş Elbisesi bölgesel başarılarının yanı sıra uluslararası ortamda rekabet edebilen bir firma olma amacıyla kurumsallaşma çalışmalarını sürdürmekte ve çeşitli alanlarda yaptığı yeniliklerle adından sıkça söz ettirmektedir.